منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
کتاب آشنایی با ادیان دوره باستان

کتاب آشنایی با ادیان دوره باستان

مديريت ژاپني

مديريت ژاپني

نقــره

نقــره

مقاله معماری ایران در زمان مغول

مقاله معماری ایران در زمان مغول

گزارش کارآموزی نيروگاه سيكل تركيبي نيشابور

گزارش کارآموزی نيروگاه سيكل تركيبي نيشابور

طرح توجيهي توليد بيسكويت ساده ، ميشكا و نان و شيريني

طرح توجيهي توليد بيسكويت ساده ، ميشكا و نان و شيريني

مطالعات امكان سنجي مقدماتي طرح توليد چسب پی وی سی

مطالعات امكان سنجي مقدماتي طرح توليد چسب پی وی سی

مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید آب میوه  (غیرمرکبات )

مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید آب میوه (غیرمرکبات )

گروه محصول -> گزارش کارآموزی

گزارش کارآموزی مواد شيميايي مورد استفاده در ساخت قطعات فلزي در صنعت خودروسازيقیمت: ۴۵۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 51     کد محصول :1031در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :
اولين جائي كه قطعات براي مونتاژ بدنه خودرو ها آماده مي شوند سالن پرس مي‌ باشد. البته تعداد محدودي از قطعات در داخل توليد مي شود و بيشتر آن ها از خارج از كشور وارد مي شوند براي مثال قطعات ريو از كره و قطعات زانتيا از فرانسه وارد مي شوند. يك سري از فولادها نيز از فولاد مباركه اصفهان مي آيد.
جنس قطعات متفاوت است. مثلاً قطعات ريو و  زانيتا گالوانيزه مي باشند.
در اين سالن براي ورقه هايي كه كشش خيلي زيادي دارند براي جلوگيري از زنگ زدن و محافظت سطح از خوردگي و يا تأثير رطوبت و تأثير گرما روغن محافظ مي زنند.
قبلاً از روغن كشش (كرم كشش) براي جلوگيري از بريده شدن ورقه هايي استفاده مي شد كه كشش خيلي زيادي را هنگام بريده شدن و سوراخ كردن آنها تحمل مي كردند مثل قطعة تويي در جانبي.
اما بعداً به 2 دليل استفاده از آن ممنوع شد:
1 – باعث آلودگي رنگ مي شد
2 – بعد از اين كه قطعات از كوره بيرون آمدند روي رنگ مي ماند و سبب تغيير آن مي شد امروزه از آب صابون استفاده مي شود.
بعضي از پرس ها چند مرحله اي هستند ابتدا قطعات اضافي آنها بريده مي شوند و در مرحله بعدي سوراخ هاي جانبي روي آن ها ايجاد مي گردند.
در كل قالب سازي بسيار دشوار و هزينه بر مي باشد.
 
سالن بدنه
در سالن بدنه جمعاً 4 قسمت كلي وجود دارد كه شامل كفي، شاتل، سايد، و كانواير (conveyer) مي شود.
در قسمت كفي، بخش كف ماشين توليد مي شود سپس به قسمت شاتل منتصل مي شود كه در آن محفظه موتور به كفي متصل مي گردد.
در قسمت سايد هم  كناره هاي مربوط به بدنه تهيه مي شوند كه پس از آن به بخش شاتل منتقل مي شوند تا همراه با سقف و گلگيرها و ديگر اجزاء همگي روي كفي سوار شوند و عمليات جوش كاري انجام گيرد و دربهاي جانبي و درب موتور و درب صندوق هم نصب گردد تا سپس مرحله رگلاژ Regulat درب ها انجام شود و نهايتاً بدنه خودرو تكميل گردد.
پس از آن روي بدنه سوهان كاري انجام مي شود و پس از سنباده زدن و تأييد شدن از لحاظ كيفيت، بدنه به سالن رنگ منتقل مي شود.
1 – 4  سالن بدنه جديد
مواد شيميايي كه در سالن بدنه استفاده دارد شامل ماستيك ها Mastic سمباده ها Abrasives و گازهاي مخصوص جوش كاري مي شود .
1 – 1 – 4 ماستيك ها مشتمل بر سه نوع هستند :
1 – درزگير ساخت بدنه (Mastic sealer) : كه ضد لرزش و درزگير مي باشد و صرفاً جهت درزگيري قسمت هايي كه روي هم نصب مي شوند استفاده دارد.
2 – درزگير نقطه جوش : كه در نقش آب بند و رساناي جريان برق را دارد كه استفاده آن براي قسمت هايي است كه انتظار مي رود پس از جوش كاري دو قطعه ، هم جريان برق به خوبي هدايت شود و هم مانعي براي ورود آب يا هرگونه ذرات خارجي ديگر وجود داشته باشد.
3 – درزگير نواري : اين ماستيك به صورت يك چسب نواري دوطرفه عمل كرده و صرفاً جنبه چسبندگي دارد كه استفاده آن را زير درب پارك و اتصال قطعات مربوط به بخش سايد مي باشد.
3 – ماستيك هاي ضد لرزش nti Flutter : 3215 در بخش هاي مختلفي استفاده دارند كه از جمله آنها اتصال تراورزها Travers به سقف مي باشد. نقش تراورزها استحكام بخشيدن به سقف جهت جلوگيري از خشدن آن مي باشد.
2 – 1 – 4 سمباده ها :
سمباده هايي كه در سالن بدنه استفاده مي شود شامل دو نوع است :
1 – سمباده فيبري ديسكي Abrasive Disc
2 – سمباده پشت كركي Abrasive paper Disc
هر كدام از اين سنباده ها با دو درجه P100 و P80 در سالن بدنه موجود است. استفاده اين سنباده ها پس از عمليات سوهان كاري است كه با توجه به اينكه در سوهان كاري خراش هاي زياد و عميقي روي بدنه ايجاد مي شود بايد اين خراش ها برطرف شوند تا بدنه آماده براي سالن رنگ باشد براي اين كار ابتدا از سنباده يا فيبري استفاده مي شود كه دستگاه آن به صورت گرد Rotary ( با يك محور چرخش ) كار مي كند بعد از آن سنباده پشت كركي استفاده مي شود كه نرم تر بوده و خراش هاي بسيار كم عمق تري را ايجاد مي كند دستگاه مربوط به اين سنباده ها به صورت مداري (orbitaly) كار مي كند يعني دو محور چرخش دارد و به صورت بيضوي مي چرخد كه اين باعث صيقلي تر و صاف تر شدن سطح نسبت به سنباده قبلي مي شود كه بعد از اين مرحله از سنباده زدن بدنه براي رنگ شدن مناسب است.
3 – 1 – 4 گازهاي جوش كه در سالن بدنه استفاده مي شوند شامل 3 نوع گاز هستند :
1 – گاز CO2   
2 – گاز O2  3 – گاز استيلن
گازهاي O2 و استيلن براي جوش سيمهاي برنجي استفاده مي شوند كه سيم هايي با طول حدود 1 متر و قطر 3 ميليمتر هستند در اين نوع جوش كاري از مايعي به اسم گاز فلاكس جهت روان تر شدن جوش كاري استفاده مي شود. از گاز CO2 هم براي يك نوع جوشكاري ديگر استفاده مي شود كه براي اين جوشكاري از روغني به اسم روغن ضد جرقه استفاده مي شود.
2 – 4 تفاوت هاي خط توليد بدنه
از جمله تفاوت ماستيك هاست در توليد بدنه زانتيا تنها از دو نوع ماستيك استفاده مي شود كه يكي نقش درزگير و لرزه گير را دارد و ديگري صرفاً نقش چسبندگي دارد. در اين جا ماستيك هايي كه نقش آب بند و رسانا دارند و همچنين ماستيك هاي درزگير نواري استفاده نمي شود . تفاوت ديگر در استفاده از سنباده هاست . در اين خط علاوه بر دو سنباده پشت كركي و فيبري ديسكي دو نوع سنباده ديگر نيز استفاده مي شوند :
1 – سنباده هاي كوچكي كه براي لبه ها استفاده مي شوند.
2 – سنباده پشت پارچه اي كه با درجه P150 موجود مي باشد.
اين سنباده كه به صورت لرزشي كار مي كند براي آخرين مرحله سنباده كاري استفاده مي‌شود كه از ديگر سنباده ها نرم تر است و سطح بدنه را صاف تر و صيقلي تر مي كند.
3 – 4 سالن بدنه قديم
در اين سالن نيز كليه مراحل مانند سالن بدنه جديد مي باشد با اندكي تفاوت كه يكي شامل بخش همينگ Hemming مي شود كه در لب هاي جانبي جلو، درب هاي موتور و صندوق عقب در اين سالن توليد مي شوند. در اين بخش نيز از درزگيرها استفاده در اين قسمت ماستيك 3215 يا ضد لرزش است كه براي اتصال قسمت هاي تقويت كننده درب هاي موتوري و صندوق به قسمت اصلي در به كار مي رود كه اين كار به دو روش دستي و دستگاهي انجام مي گيرد كه براي در موتوري به روش دستگاهي است يعني 44 نازل Nozzel روي يك دستگاه سوار شده اند كه در 44 جاي مختلف در موتور و هر كدام به اندازه 5 گرم از اين ماستيك را مي ريزند و براي در صندوق هم به روش دستي اين كار انجام مي گيرد يعني ماستيك ها به وسيله يك نازل اما در جاهاي مختلف زده مي شوند.
همينگ درب هاي عقب هم در سالن جديد صورت مي گيرد. از تفاوت هاي قابل ذكر سالن بدنه جديد و قديم استفاده از پودر تنه كار براي روان كردن جوش برنج به جاي گاز فلاكس در سالن قديم است .
دانلود گزارش کارآموزی مواد شیمیایی مورد استفاده در ساخت قطعات فلزی در صنعت خودروسازی
مواد شيميايي مورد استفاده در ساخت قطعات فلزي در صنعت خودروسازي
فهرست مطالب
3 – سالن پرس
4 – سالن بدنه
1 – 4 سالن بدنه جديد
1 – 1 – 4 ماستيك ها
2 – 1 – 4 سنباده ها
3 – 1 – 4 گازهاي جوش
3 – 2 – 4 سالن بدنه قديم
5 – سالن رنگ
1 – 5 خط PT
1 – 1 – 5 مراحل مختلف PT
2 – 1 – 5 آزمايش هاي PT
2 – 5 خط ED
1 – 2 – 5 ته نشست آندي
2 – 2 – 5 ته نشست كاتدي
3 – 2 – 5 الترافيلتراسيون
4 – 2 – 5 آنوليت
5 – 2 – 5 آزمون رنگ هاي كوره اي
3– 5 سيلر و عايق زير بدن
1 – 3 – 5 آزمون درزگيري PVC
وزن مخصوص
گرانروي
پايه ريزي
بو
رنگ
نحوه كاربرد
آزمايش رنگ
انواع تست ها
روش كاربرد دستگاه اندازه گيري دانسيته
این فایل گزارش کارآموزی شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 51

   • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها: کارآموزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-فلزي,گزارش-کارآموزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-فلزي,کارورزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-فلزي,دانلود-کارآموزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-خودرو-,دانلود-گزارش-کارآموزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-خودرو-,دانلود-گزارش-کار-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-خودرو-,خرید-گزارش-کارآموزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-خودرو,خرید-گزارش-کارورزی-,دانلود-پروژه-کارآموزی-مواد-شيميايي-مورد-استفاده-در-ساخت-قطعات-خودرو   
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

پايه های منطقی نظريه سی.پی.اچ

 پايه های منطقی نظريه سی.پی.اچ

پايه های منطقی نظريه سی.پی.اچ

حجم:16572KB | بازدید :5

مجموعه کاملی از مقالات در رابطه با نظریه cph word  pdf مقدمه جهان بيني علمي در فيزيک نظري با كارهاي گاليله آغاز شد. هرچند كه تلاشهاي گاليله زيربناي فيزيك کلاسيک را تشكيل داد، اما اين تلاشها  ريشه در نگرشهاي جديد به پديده هاي فيزيکي داشت كه مهمترين آنها را مي توان در...

گزارش کارآموزی نيروگاه سيكل تركيبي نيشابور

گزارش کارآموزی نيروگاه سيكل تركيبي نيشابور

گزارش کارآموزی نيروگاه سيكل تركيبي نيشابور

حجم:15778KB | بازدید :10

گزارش کارآموزی نيروگاه سيكل تركيبي نيشابور pdf نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور : در نزدیکی شهر نیشابور، جاده میر آباد شمال شهر نیشابور، تأسیس ۱۳۷۲)، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع سیکل ترکیبی با ظرفیت تولید ۱۱۱۰٫۶ مگاوات (گازی ۴/۱۲۳×۶ + بخاری ۴/۱۲۳×۳) است. این...

ساختمان و طرز كار موتورهاي القاء يكفاز

ساختمان و طرز كار موتورهاي القاء يكفاز

ساختمان و طرز كار موتورهاي القاء يكفاز

حجم:4487KB | بازدید :4

ساختمان و طرز كار موتورهاي القاء يكفاز با فرمت (WORD) و قابل ویرایش مقدمه امروزه موتورهايي كه براي كار با منبع يكفاز طرح مي شوند با انواع مختلف ساخته شده و در منازل ادارات ، كارخانه ها ، كارگاه ها و شركتهاي تجارتي و غيره بطور وسيعي مورد استفاده قرار مي گيرند . موتورهاي...

مطالعات امکان سنجی طرح تولید آجر سفالی

مطالعات امکان سنجی  طرح تولید آجر سفالی

مطالعات امکان سنجی طرح تولید آجر سفالی

حجم:3234KB | بازدید :3

مطالعات امکان سنجی  طرح تولید آجر سفالی با فرمت ( pdf ) مناسب برای اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری  - گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی- ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاههای زود بازده- گرفتن مجوزهای لازم از سازمان های دولتی و وزارت...

معرفی شبکه های بی سیم و بررسی شبکه وایمکس

معرفی شبکه های بی سیم و بررسی شبکه وایمکس

معرفی شبکه های بی سیم و بررسی شبکه وایمکس

حجم:3034KB | بازدید :4

معرفی شبکه های بی سیم و بررسی شبکه وایمکس با فرمت (pdf) وجود موانع طبیعی از قبیل کوه ، جنگل ، باتلاق ، هزینه های بالای کابل کشی در بعضی مناطق ، سختی کابل کشی و گاه ناممکن بودن کابل کشی در مناطق دورافتاده ، زمانبری برپایی یک شبکه کابلی ، نیاز به پهنای باند بالا و دسترسی آسان و...

آموزش آمادگی در برابر زلزله

آموزش آمادگی در برابر زلزله

آموزش آمادگی در برابر زلزله

حجم:2801KB | بازدید :4

مقاله اي کامل در مورد امادگي در برابر زلزله در 29 سرفصل  با فرمت pdf هم اکنون در اختيار شماست پهنه ايران زمين در بخش مياني کمربند کوهزايي و لرزه خيز آلپ - هيماليا ف يکي از لرزه خيزترين مناطق جهان به شمار مي رود......... در ميان پديده هاي خطرآفرين ، زمين لرزه هاي ويرانگر...

طرح صنعتی تولید آجر نسوز دولومیتی

طرح صنعتی تولید آجر نسوز دولومیتی

طرح صنعتی تولید آجر نسوز دولومیتی

حجم:2623KB | بازدید :7

تحقیقی کامل در رابطه با مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح صنعتی تولید آجر نسوز دولومیتی در 108 صفحه با فرمت pdf مناسب برای اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاههای زود بازده گرفتن...

گزارش کارآموزی ساخت مجتمع مسکونی برج شهران

گزارش کارآموزی ساخت مجتمع مسکونی برج شهران

گزارش کارآموزی ساخت مجتمع مسکونی برج شهران

حجم:2390KB | بازدید :2

گزارش کارآموزی ساخت مجتمع مسکونی برج شهران با فرمت (pdf) این پروژه که برج شهران نامیده می شود در زمینی با لغ بر ده هزار متر در منطقه گلشهر تبریز در حال اجراست. و عملیات خاک برداری ان در سال 1384 اغاز گردید.این پروژه ساختمان 24 طبقه بتنی است که به صورت 120 واحدی ساخته می شود و...